SCT036TS-D-500-5
SCT036TS-D-500-5 PowerUC Electronics
2024061311322948.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 500A/5V 2%
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.598" L x 1.909" W (66.00mm x 48.50mm)
Termination Style: Terminal Block
Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz
Height - Seated (Max): 3.622" (92.00mm)
Current Rating (Amps): 500 A
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: 500A/5V 2%, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.598" L x 1.909" W (66.00mm x 48.50mm), Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Type: Non-Invasive (Split Core), Termination Style: Terminal Block, Frequency Range: 50Hz ~ 1kHz, Height - Seated (Max): 3.622" (92.00mm), Current Rating (Amps): 500 A.