Продукція > SETFUSE > SCT1032T0.63A250V
SCT1032T0.63A250V SETFUSE
Виробник: SETFUSE
Category: SMD Fuses - Others
Description: Fuse: fuse; 630mA; 250VAC; time-lag; 10.3x3.2x3.2mm; SMD
Type of fuse: fuse
Current rating: 0.63A
Rated voltage: 250V AC
Fuse characteristics: time-lag
Fuse size: 10.3x3.2x3.2mm
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Fuses - Others, Description: Fuse: fuse; 630mA; 250VAC; time-lag; 10.3x3.2x3.2mm; SMD, Type of fuse: fuse, Current rating: 0.63A, Rated voltage: 250V AC, Fuse characteristics: time-lag, Fuse size: 10.3x3.2x3.2mm, Mounting: SMD.