Продукція > METCAL > SCV-DRK45AR
SCV-DRK45AR Metcal
Metcal_Catalogue_2020_V2a.pdf
Виробник: Metcal
Description: TIP, KNIFE, 4.5MM (.177 IN) X 15
Packaging: Bulk
Length: 0.740" (18.80mm)
Temperature Range: 842°F (450°C)
Width: 0.180" (4.57mm)
Height: 0.070" (1.78mm)