SCZ2R7106A
SCZ2R7106A Sruite Electronic Technology (US)
SCZ Series.pdf
Виробник: Sruite Electronic Technology (US)
Description: CAP 10F -20% +80% 2.7V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.787" L x 0.492" W (20.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 10 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 10F -20% +80% 2.7V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.787" L x 0.492" W (20.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 10 F, Voltage - Rated: 2.7 V.