SCZ2R7367
SCZ2R7367 Sruite Electronic Technology (US)
SCS%202.7V%20360F%2035_60.pdf
Виробник: Sruite Electronic Technology (US)
Description: CAP 360F -20% +80% 2.7V T/H
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 2.362" (60.00mm)
Capacitance: 360 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 460 шт:
Написати відгук
Description: CAP 360F -20% +80% 2.7V T/H, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 2.362" (60.00mm), Capacitance: 360 F, Voltage - Rated: 2.7 V.