SD090SB45B.T2
SD090SB45B.T2 SMC Diode Solutions
SD090SB45B%20D0108%20REV.-.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 7.5A DIE
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 7.5A
Supplier Device Package: Die
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 640 mV @ 7.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 45 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 7.5A DIE, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 400pF @ 5V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 7.5A, Supplier Device Package: Die, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 640 mV @ 7.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 45 V.