Продукція > EATON > SD10-331-R
SD10-331-R
SD10-331-R Eaton
eatonsdmetalizedshieldeddrumcorepowerinductorsdatasheet.pdf
Виробник: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 330.4uH/330uH 20% 100KHz Ferrite 0.13A 9.83Ohm DCR 2020 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SD10-331-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD10-331-R Виробник : Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf Description: FIXED IND 330UH 130MA 9.83 OHM
товару немає в наявності
SD10-331-R Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density-348740.pdf Fuse Holder Accessories 330uH 0.131A 9.83ohms