Продукція > EATON > SD10-R47-R
SD10-R47-R Eaton
BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density.pdf
Виробник: Eaton
Description: FIXED IND 470NH 2.59A 24.9 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 0.47uH 3.54A 0.0249ohms.
Інші пропозиції SD10-R47-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SD10-R47-R Виробник : Bussmann / Eaton eaton_sd_metalized_shielded_drum_core_power_induct-1608839.pdf Power Inductors - SMD 0.47uH 3.54A 0.0249ohms