SD24LCCTR SMC DIODE SOLUTIONS
SD03LCC_SD24LCC.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: Protection diodes - arrays
Description: Diode: TVS array; 26V; 6A; 0.35kW; bidirectional; SOD323; reel,tape
Type of diode: TVS array
Max. off-state voltage: 24V
Case: SOD323
Mounting: SMD
Max. forward impulse current: 6A
Breakdown voltage: 26V
Peak pulse power dissipation: 0.35kW
Capacitance: 5pF
Version: ESD
Kind of package: reel; tape
Manufacturer series: SDxxLCC
Semiconductor structure: bidirectional
Leakage current: 1µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Protection diodes - arrays, Description: Diode: TVS array; 26V; 6A; 0.35kW; bidirectional; SOD323; reel,tape, Type of diode: TVS array, Max. off-state voltage: 24V, Case: SOD323, Mounting: SMD, Max. forward impulse current: 6A, Breakdown voltage: 26V, Peak pulse power dissipation: 0.35kW, Capacitance: 5pF, Version: ESD, Kind of package: reel; tape, Manufacturer series: SDxxLCC, Semiconductor structure: bidirectional, Leakage current: 1µA.