SD3110-680-R Eaton - Electronics Division
eaton-sd3110-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 68UH 179MA 3.13OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.13Ohm
Current - Saturation (Isat): 182mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 179 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 179MA 3.13OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.13Ohm, Current - Saturation (Isat): 182mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 179 mA.