SD3112-221-R
SD3112-221-R Eaton - Electronics Division
eaton-sd3112-shielded-power-inductor-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 220UH 121MA 9.12OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.12Ohm
Current - Saturation (Isat): 117mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 121 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 121MA 9.12OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.12Ohm, Current - Saturation (Isat): 117mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 121 mA.