SD3812-1R2-R Eaton - Electronics Division
Bus_Elx_PM_4318_SD38_Series.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 1.2UH 1.71A 66 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук