SD3814-4R7-R
SD3814-4R7-R Eaton - Electronics Division
eaton-sd38-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 4.7UH 1.06A 141 MOHM
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 141mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.29A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.06 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.06A 141 MOHM, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 141mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.29A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.06 A.