SDBG-25PF(55)
SDBG-25PF(55) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Features: Grounding Indents
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Last Time Buy
на замовлення 69 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR, Features: Grounding Indents, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Last Time Buy.
Інші пропозиції SDBG-25PF(55)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDBG-25PF(55) SDBG-25PF(55) Виробник : Hirose Connector SDBG_25PF_55__CL0211_0690_0_55_2DDrawing_000088205-1619984.pdf D-Sub Standard Connectors