SDD25N16
SDD25N16 SIRECTIFIER
_Catalogue_2025-2027.pdf
Виробник: SIRECTIFIER
Category: THT universal diodes
Description: Diode: rectifying; THT; 1.6kV; 28A; Ifsm: 300A; TO247-3; Ufmax: 1.25V
Type of diode: rectifying
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 1.6kV
Load current: 28A
Semiconductor structure: double series
Max. forward impulse current: 0.3kA
Case: TO247-3
Max. forward voltage: 1.25V
Max. load current: 43A
на замовлення 28 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT universal diodes, Description: Diode: rectifying; THT; 1.6kV; 28A; Ifsm: 300A; TO247-3; Ufmax: 1.25V, Type of diode: rectifying, Mounting: THT, Max. off-state voltage: 1.6kV, Load current: 28A, Semiconductor structure: double series, Max. forward impulse current: 0.3kA, Case: TO247-3, Max. forward voltage: 1.25V, Max. load current: 43A.