SDDA56R3W
SDDA56R3W ChromeLED
SDDA56R3W.pdf
Виробник: ChromeLED
Description: DISPLAY 7SEG 0.56" DBL RED 10SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Color: Red
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.669" H x 0.984" W x 0.156" D (17.00mm x 25.00mm x 3.95mm)
Number of Characters: 2
Millicandela Rating: 4mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.56" (14.20mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 640nm
Power Dissipation (Max): 70mW
Part Status: Active
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY 7SEG 0.56" DBL RED 10SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Color: Red, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.669" H x 0.984" W x 0.156" D (17.00mm x 25.00mm x 3.95mm), Number of Characters: 2, Millicandela Rating: 4mcd, Common Pin: Common Anode, Digit/Alpha Size: 0.56" (14.20mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 640nm, Power Dissipation (Max): 70mW, Part Status: Active.