SDDAN40R21W
SDDAN40R21W ChromeLED
SDDAN40R21W.pdf
Виробник: ChromeLED
Description: DISPLAY 14SEG 0.4" DBL RED 16SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 32-SMD, No Lead
Color: Red
Display Type: 14-Segment, Alphanumeric
Size / Dimension: 0.748" H x 0.740" W x 0.157" D (19.00mm x 18.80mm x 4.00mm)
Number of Characters: 2
Millicandela Rating: 7mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.40" (10.16mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 644nm
Power Dissipation (Max): 70mW
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY 14SEG 0.4" DBL RED 16SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 32-SMD, No Lead, Color: Red, Display Type: 14-Segment, Alphanumeric, Size / Dimension: 0.748" H x 0.740" W x 0.157" D (19.00mm x 18.80mm x 4.00mm), Number of Characters: 2, Millicandela Rating: 7mcd, Common Pin: Common Anode, Digit/Alpha Size: 0.40" (10.16mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 644nm, Power Dissipation (Max): 70mW.