SDDC51B2W
SDDC51B2W ChromeLED
SDDC51B2W.pdf
Виробник: ChromeLED
Description: DISPLAY 7SEG 0.51" DBL BLU 10SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Color: Blue
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.610" H x 0.965" W x 0.148" D (15.50mm x 24.50mm x 3.75mm)
Number of Characters: 2
Millicandela Rating: 30mcd
Common Pin: Common Cathode
Digit/Alpha Size: 0.51" (13.00mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V
Current - Test: 5mA
Wavelength - Peak: 470nm
Power Dissipation (Max): 120mW
Написати відгук
Description: DISPLAY 7SEG 0.51" DBL BLU 10SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Color: Blue, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.610" H x 0.965" W x 0.148" D (15.50mm x 24.50mm x 3.75mm), Number of Characters: 2, Millicandela Rating: 30mcd, Common Pin: Common Cathode, Digit/Alpha Size: 0.51" (13.00mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.8V, Current - Test: 5mA, Wavelength - Peak: 470nm, Power Dissipation (Max): 120mW, Part Status: Active.