SDF1G03000S336
SDF1G03000S336 NextGen Components
SDF1G03000S336.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 1.03GHz Filter IL 1.5dB 6p 3030
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.5dB
Bandwidth: 40MHz
Applications: Wireless
Frequency - Center: 1.03GHz
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
на замовлення 600000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.03GHz Filter IL 1.5dB 6p 3030, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.5dB, Bandwidth: 40MHz, Applications: Wireless, Frequency - Center: 1.03GHz, Height (Max): 0.049" (1.25mm).