SDF433M92X4001
SDF433M92X4001 NextGen Components
SDF433M92X4001.pdf?rlkey=u94pfhpp8wimw63zuwkmxg3dk&st=ybiskgak&dl=1
Виробник: NextGen Components
Description: FILTER SAW 433.92MHZ 6-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Frequency - Center: 433.92MHz
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FILTER SAW 433.92MHZ 6-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.8dB, Frequency - Center: 433.92MHz, Height (Max): 0.049" (1.25mm).