SDF916M000S676
SDF916M000S676 NextGen Components
SDF916M000S676.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 916MHz Filter IL 2.8dB 6p 3030
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 2MHz
Applications: Wireless
Frequency - Center: 916MHz
Height (Max): 0.049" (1.25mm)
Написати відгук
Description: 916MHz Filter IL 2.8dB 6p 3030, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 2.8dB, Bandwidth: 2MHz, Applications: Wireless, Frequency - Center: 916MHz, Height (Max): 0.049" (1.25mm).