Продукція > SDF > SDFL1608S100KT(F)
SDFL1608S100KT(F)
Виробник:
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 3MA 1.85 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.85Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 17MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDFL1608S100KTF SDFL1608S100KTF Виробник : Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SDFL_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 3MA 1.85 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.85Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 17MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3 mA