SDK100N14B
SDK100N14B SIRECTIFIER
Category: Diode modules
Description: Module: diode; double,common cathode; 1.4kV; If: 100A; 21MM; screw
Type of semiconductor module: diode
Semiconductor structure: common cathode; double
Max. off-state voltage: 1.4kV
Load current: 100A
Case: 21MM
Max. forward voltage: 1.5V
Max. forward impulse current: 1.54kA
Electrical mounting: screw
Max. load current: 180A
Mechanical mounting: screw
Features of semiconductor devices: glass passivated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Diode modules, Description: Module: diode; double,common cathode; 1.4kV; If: 100A; 21MM; screw, Type of semiconductor module: diode, Semiconductor structure: common cathode; double, Max. off-state voltage: 1.4kV, Load current: 100A, Case: 21MM, Max. forward voltage: 1.5V, Max. forward impulse current: 1.54kA, Electrical mounting: screw, Max. load current: 180A, Mechanical mounting: screw, Features of semiconductor devices: glass passivated.