SDL-245-65-CLR-5
SDL-245-65-CLR-5 Gamma Electronics
Clear-Cold-Shrink-1.pdf
Виробник: Gamma Electronics
Description: COLD SHRNK TUB 0.20"-0.94"X2.56"
Packaging: Box
Color: Clear
Material: Silicone
Diameter: 0.20" ~ 0.94" (5.0mm ~ 24.0mm)
Length: 0.213' (65.00mm, 2.56")
Type: Tubing
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COLD SHRNK TUB 0.20"-0.94"X2.56", Packaging: Box, Color: Clear, Material: Silicone, Diameter: 0.20" ~ 0.94" (5.0mm ~ 24.0mm), Length: 0.213' (65.00mm, 2.56"), Type: Tubing, Part Status: Active.