Продукція > SOLAHD > SDN 5-24-100C
SDN 5-24-100C
SDN 5-24-100C SOLAHD
1732820.pdf
Виробник: SOLAHD
Description: SOLAHD - SDN 5-24-100C - AC/DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 264VAC, 24V
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 130 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input, Size / Dimension: 4.36" L x 1.97" W x 4.85" H (110.7mm x 50.0mm x 123.2mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, EAC, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 90V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDN5-24-100C SDN5-24-100C Виробник : SolaHD SDN-C_Cert.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input
Size / Dimension: 4.36" L x 1.97" W x 4.85" H (110.7mm x 50.0mm x 123.2mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus, EAC
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 90V
DC Voltage - Input (Max): 375V
на замовлення 69 шт:
Кількість Ціна
SDN5-24-100C SDN5-24-100C Виробник : SolaHD SDN-C_40-24-100C_datasheet-1668103.pdf DIN Rail Power Supplies 120W 24V 5A CLASS 1 DIV 2 ENVRNMNT