Продукція > SOLAHD > SDN9-12-100P
SDN9-12-100P
SDN9-12-100P SolaHD
catalog-solahd-sdn-p-series-power-supplies-en-us-164002.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 108W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 108W
Features: Adjustable Output, IP20
Size / Dimension: 4.55" L x 2.56" W x 4.88" H (115.6mm x 65.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 9A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 210V
DC Voltage - Input (Max): 375V
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 108W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 108W, Features: Adjustable Output, IP20, Size / Dimension: 4.55" L x 2.56" W x 4.88" H (115.6mm x 65.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 9A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 210V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDN-9-12-100P SDN-9-12-100P Виробник : SOLAHD 1470247.pdf Description: SOLAHD - SDN-9-12-100P - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 108W, 9A, 12V
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: SDN-P Series
на замовлення 21 шт:
Кількість Ціна
SDN912100P SDN912100P Виробник : SolaHD catalog-solahd-sdn-p-series-power-supplies-en-us-164002.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 108W 12V DIN P/S 115/230V IN