Продукція > SOLAHD > SDP1-48-100T
SDP1-48-100T
SDP1-48-100T SolaHD
sdp-1668093.pdf
Виробник: SolaHD
DIN Rail Power Supplies 50W 48V DIN PLASTIC 115/230VIN
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 50W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50W, Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input, Size / Dimension: 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (90.9mm x 45.0mm x 74.9mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.05A, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 90V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDP1-48-100T Виробник : SolaHD Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 50W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50W
Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input
Size / Dimension: 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (90.9mm x 45.0mm x 74.9mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.05A
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 90V
DC Voltage - Input (Max): 375V