SDR03EZPD6493 ROHM Semiconductor
Виробник: ROHM Semiconductor
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 1608mm 150V 0.4W +/-0.5% 649,000 Ohm
Написати відгук