SDS03-24S24W
SDS03-24S24W P-DUKE Technology, Inc.
SDS%28H%2903W%20Datasheet.pdf
Виробник: P-DUKE Technology, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 24V 3W
Package / Case: 7-SMD Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.52" L x 0.36" W x 0.40" H (13.2mm x 9.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 3W, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 7-SMD Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.52" L x 0.36" W x 0.40" H (13.2mm x 9.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV, Standard Number: 62368-1.