SDUR15U120W
SDUR15U120W SMC Diode Solutions
SDUR15U120W%20N2394%20REV.-.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE STANDARD 1200V 15A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.8 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1200 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 1200V 15A TO247AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-247AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.8 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1200 V.