SDUR60H65W
SDUR60H65W SMC Diode Solutions
SDUR60H65W N2865 Rev.-.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: 60A 650V, TO-247AC, ULTRAFAST RE
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 55 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 60A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.3 V @ 60 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 650 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 60A 650V, TO-247AC, ULTRAFAST RE, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 55 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 60A, Supplier Device Package: TO-247AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.3 V @ 60 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 650 V.