SE03-LP2835S-14100
SE03-LP2835S-14100 XSSY Optoelectronics Co.,Ltd.
SE03-LP2835S-14100.pdf
Виробник: XSSY Optoelectronics Co.,Ltd.
Description: 100mA MINIMUM RADIATION INTNSITY
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Wavelength: 850nm
Mounting Type: Surface Mount
Type: Infrared (IR)
Orientation: Top View
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.3V ~ 1.7V
Viewing Angle: 100°
Current - DC Forward (If) (Max): 100mA
Radiant Intensity (Ie) Min @ If: 25mW/sr @ 100mA
Part Status: Active
на замовлення 4267 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100mA MINIMUM RADIATION INTNSITY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Wavelength: 850nm, Mounting Type: Surface Mount, Type: Infrared (IR), Orientation: Top View, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.3V ~ 1.7V, Viewing Angle: 100°, Current - DC Forward (If) (Max): 100mA, Radiant Intensity (Ie) Min @ If: 25mW/sr @ 100mA, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE03-LP2835S-14100 SE03-LP2835S-14100 Виробник : XSSY Optoelectronics Co.,Ltd. SE03-LP2835S-14100.pdf Description: 100mA MINIMUM RADIATION INTNSITY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Wavelength: 850nm
Mounting Type: Surface Mount
Type: Infrared (IR)
Orientation: Top View
Viewing Angle: 100°