SE033C685KAR
SE033C685KAR AVX Corporation
SE-Style.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6.8UF 25V X7R RADIAL
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6.8uF 25volts 10%.
Інші пропозиції SE033C685KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE033C685KAR SE033C685KAR Виробник : AVX se-318314.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6.8uF 25volts 10%