Продукція > KYOCERA AVX > SE035C335ZAA-SPECTR1
SE035C335ZAA-SPECTR1 KYOCERA AVX
SE-Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Capacitance: 3.3 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Capacitance: 3.3 µF.