Продукція > YAGEO > SE035M0470A5S-1015
SE035M0470A5S-1015
SE035M0470A5S-1015 Yageo
e-cap_miniature_se-k_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (10 X 15mm) Radial 5mm 415mA 1000h 105°C T/R
на замовлення 3 шт:
Написати відгук