Продукція > YAGEO > SE035M1000A5S1320
SE035M1000A5S1320
SE035M1000A5S1320 Yageo
e-cap_miniature_se-k_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (13 X 20mm) Radial 5mm 850mA 1000h 105°C T/R
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук