SE043C106KAR
SE043C106KAR KYOCERA AVX
SE-Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції SE043C106KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE043C106KAR SE043C106KAR Виробник : Kyocera AVX MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 25V X7R 3216