Продукція > KYOCERA AVX > SE061C156KBATR1
SE061C156KBATR1 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: GV SUPRA CAP SK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.870" L x 0.200" W (22.10mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.791" (20.10mm)
Height - Seated (Max): 0.658" (16.72mm)
Capacitance: 15 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GV SUPRA CAP SK, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.870" L x 0.200" W (22.10mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.791" (20.10mm), Height - Seated (Max): 0.658" (16.72mm), Capacitance: 15 µF.