Продукція > YAGEO > SE100M0010AZF-0611
SE100M0010AZF-0611
SE100M0010AZF-0611 Yageo
e-cap_miniature_se-k_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 10uF 100V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 0.065A 1000h 105°C T/R
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук