SE100PWBHM3/I
SE100PWBHM3/I Vishay General Semiconductor
se100pwbdgj.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor
Rectifiers 10A, 100V, SlimDPAK AEC-Q101 Qualified
на замовлення 4369 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 100V 10A SLIMDPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 78pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: SlimDPAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.14 V @ 10 A, Current Coupled to Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 10, Voltage Coupled to Current - Reverse Leakage @ Vr: 100, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 100 V, Reverse Recovery Time (trr): 2.6 µs, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE100PWBHM3/I SE100PWBHM3/I Виробник : Vishay Semiconductors se100pwbdgj.pdf Rectifiers 10A, 100V, SlimDPAK AEC-Q101 Qualified
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SE100PWBHM3/I Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division se100pwbdgj.pdf Description: DIODE GEN PURP 100V 10A SLIMDPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 78pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: SlimDPAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.14 V @ 10 A
Current Coupled to Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 10
Voltage Coupled to Current - Reverse Leakage @ Vr: 100
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 100 V
Reverse Recovery Time (trr): 2.6 µs
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
SE100PWBHM3\I SE100PWBHM3\I Виробник : Vishay Rectifiers 10A, 100V, SlimDPAK, STD SM RECT.