Продукція > AMPHENOL FCI > SE1010023111111
SE1010023111111
SE1010023111111 Amphenol FCI
ssio_slimcooledge0_65mm.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Standard Card Edge Connectors Slim Cool Edge 065mm Surface Mount 100 pins Vertical
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE1010023111111 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ssio_slimcooledge0_65mm.pdf Description: CONN EDGE DUAL FMALE 100P 0.026