Продукція > VISHAY > SE12DG-M3/I
SE12DG-M3/I
SE12DG-M3/I Vishay
se12dbm3.pdf
Виробник: Vishay
Diode Switching 400V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPD T/R
на замовлення 3790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 429
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 400V 3.2A TO263AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), Variant, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 3 µs, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 90pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 3.2A, Supplier Device Package: TO-263AC (SMPD), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.15 V @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 400 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE12DG-M3/I SE12DG-M3/I Виробник : Vishay se12dbm3.pdf Diode Switching 400V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
SE12DG-M3/I SE12DG-M3/I Виробник : Vishay General Semiconductor se12db-m3.pdf Rectifiers 12A, 400V, ESD PROTECTION, SMPD
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
SE12DG-M3/I SE12DG-M3/I Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division se12db-m3.pdf Description: DIODE STANDARD 400V 3.2A TO263AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), Variant
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 3 µs
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 90pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 3.2A
Supplier Device Package: TO-263AC (SMPD)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.15 V @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 400 V
товару немає в наявності
SE12DG-M3\I SE12DG-M3\I Виробник : Vishay Rectifiers 12A, 400V, ESD PROTECTION, SMPD