SE30R2NTCD
SE30R2NTCD NMB Technologies Corporation
SE30R.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 5300 RPM 24V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 1.181" x 1.181" (30.00mm x 30.00mm)
Function: Standard
RPM: 5300 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Connector
Diameter - Shaft: 0.197" (5.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.866" (22.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.512" (13.00mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 9.91 / 70
на замовлення 242 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARD MOTOR 5300 RPM 24V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 1.181" x 1.181" (30.00mm x 30.00mm), Function: Standard, RPM: 5300 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Connector, Diameter - Shaft: 0.197" (5.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.866" (22.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.512" (13.00mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 9.91 / 70.