Продукція > SANYOU > SEF20-S-M12
SEF20-S-M12
SEF20-S-M12 SANYOU
SEF20-datasheet.pdf
Виробник: SANYOU
Category: Power Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 20A; on panel
Mounting: on panel
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPST-NO
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 20A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 20A; on panel, Mounting: on panel, Type of relay: electromagnetic, Contacts configuration: SPST-NO, Rated coil voltage: 12V DC, Contact current max.: 20A.