Продукція > SANYOU > SEL200B-800M12S2
SEL200B-800M12S2
SEL200B-800M12S2 SANYOU
SEL200B V1.2.pdf
Виробник: SANYOU
Category: Power Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 200A; SEL200B; 6W
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPST-NO
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 200A
DC contacts rating @R: 200A / 800V DC
Manufacturer series: SEL200B
Switched voltage: max. 1kV DC
Mounting: on panel
Body dimensions: 69x34x60.8mm
Coil power consumption: 6W
Contact material: AgNi
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 200A; SEL200B; 6W, Type of relay: electromagnetic, Contacts configuration: SPST-NO, Rated coil voltage: 12V DC, Contact current max.: 200A, DC contacts rating @R: 200A / 800V DC, Manufacturer series: SEL200B, Switched voltage: max. 1kV DC, Mounting: on panel, Body dimensions: 69x34x60.8mm, Coil power consumption: 6W, Contact material: AgNi.