Продукція > NVENT > SES320B120V
SES320B120V
SES320B120V nVent
pdf
Виробник: nVent
Description: SES(B), 320 kA, 120 V Un, 1Ph 2W
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Type 1, Type 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Approval Agency: cUL, UL
Form: Base + Module
Part Status: Active
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 180V
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 320 kA
Current - Short Circuit Rating (SCCR): 200 kA
Voltage - Protection Rating (VPR): 700 V
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SES(B), 320 kA, 120 V Un, 1Ph 2W, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Type 1, Type 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Approval Agency: cUL, UL, Form: Base + Module, Part Status: Active, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 180V, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 320 kA, Current - Short Circuit Rating (SCCR): 200 kA, Voltage - Protection Rating (VPR): 700 V.