Продукція > NVENT > SES320B480D
SES320B480D
SES320B480D nVent
pdf
Виробник: nVent
Description: SES(B), 320 kA, 480 V Un, 3Ph 3
Packaging: Retail Package
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Type 1, Type 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 550V
Voltage - Protection Rating (VPR): 3 kV
на замовлення 361 шт:
Написати відгук
Description: SES(B), 320 kA, 480 V Un, 3Ph 3, Packaging: Retail Package, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Type 1, Type 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Approval Agency: cUL, UL, Form: Base + Module, Part Status: Active, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 550V, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 320 kA, Current - Short Circuit Rating (SCCR): 200 kA, Voltage - Protection Rating (VPR): 3 kV.