SET-24060A
SET-24060A Smarts Electronic & Technology
4de111_1c309592c7db4eecbc311c9030314618.pdf
Виробник: Smarts Electronic & Technology
Description: 24VDC 60W UL LISTED PHASE DIM
Packaging: Box
Features: OCP, SCP
Size / Dimension: 2.83" L x 1.53" W x 0.89" H (72.0mm x 39.0mm x 22.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 130VAC
Approval Agency: cULus, FCC
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: ELV, MLV, TRIAC
Voltage - Input (Min): 100VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.88 kV
Standard Number: 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24VDC 60W UL LISTED PHASE DIM, Packaging: Box, Features: OCP, SCP, Size / Dimension: 2.83" L x 1.53" W x 0.89" H (72.0mm x 39.0mm x 22.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 130VAC, Approval Agency: cULus, FCC, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Dimming: ELV, MLV, TRIAC, Voltage - Input (Min): 100VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.88 kV, Standard Number: 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.