Продукція > IDEC > SF2-90-045-PP-X
SF2-90-045-PP-X IDEC
Виробник: IDEC
Description: 957081300 LIGHT CURTAINS
Packaging: Bulk
Features: Receiver, Transmitter
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protection: Body
Detection Capability: 90mm
Protective Height: 450mm
Operating Range: 0.2m ~ 15.0m
Number of Beams: 7
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 957081300 LIGHT CURTAINS, Packaging: Bulk, Features: Receiver, Transmitter, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Protection: Body, Detection Capability: 90mm, Protective Height: 450mm, Operating Range: 0.2m ~ 15.0m, Number of Beams: 7.