SF2005B-1 Murata Electronics
SF2005B-1_Rev_1.2.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER SAW 167MHZ 10SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.524" L x 0.256" W (13.30mm x 6.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 4dB
Bandwidth: 150kHz
Frequency - Center: 167MHz
Height (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER SAW 167MHZ 10SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.524" L x 0.256" W (13.30mm x 6.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 4dB, Bandwidth: 150kHz, Frequency - Center: 167MHz, Height (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Obsolete.